Serwis i naprawa klimatyzacji Warszawa

Jakiego preparatu używamy do serwisu?

Używamy preparatu firmy NANOCLEAN z serii AIR. Preparat został przebadany w kierunku zwalczania wirusów osłonkowych Vaccinavirus – do której to grupy należy również Koronawirus SARS-CoV-2.
Koronawirus 2019-nCov jest wirusem osłonkowym, stąd preparaty Nanoclean Air powinny być skuteczne przeciwko temu mikroorganizmowi NANOCLEAN AIR jest zarejestrowany jako Produkt Biobujczy w tym do powierzchni jako preparat o płenym spektrum działania ( Wirusy, Grzyby, Bakterie, Sporki, Prątki itd.)
Preparat uzyskał także atest PZH o numerze PZH BK/K/0863/01.2018
W celu umówienia się na serwis posimy o kontakt  TU  lub telefonicznie pod numerem 573-117-823.

Odgrzybianie klimatyzatora

Czyszczenie wnętrza klimatyzatora i poszczególnych podzespołów najlepiej powierzyć naszym fachowcom. Szczególnie skomplikowane jest czyszczenie urządzeń typu Split i MultiSplit, w których należy sprawdzić całą instalację wewnętrzną i zewnętrzną. Ze względu na położenie jednostki zewnętrzne pochłaniają najwięcej zanieczyszczeń. Podczas serwisu klimatyzacji wykonawca sprawdza również szczelność instalacji, konserwuje jej poszczególne elementy, lokalizuje usterki czy wycieki, które można od razu naprawić. Specjaliści są w stanie zweryfikować poprawność wszystkich parametrów chłodniczych, a także zapobiec usterkom układu. Sprawdzą i wyregulują ciśnienie w obiegu chłodniczm, poziom i stan olejów, obroty wentylatorów, a także szczelność oraz drożność układu.

Dlaczego regularny serwis klimatyzacji jest tak ważny?

Klimatyzator w trakcie pracy nieustannie wymienia powietrze. Przepływ powoduje, że zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu osadzają się na urządzeniu, a przede wszystkim na filtrach. 
Brudny filtr i czyste powietrze? To niemożliwe. Jeżeli nie wyczyścimy klimatyzatora narażamy siebie, bliskich czy współpracowników na oddychanie nieświeżym, zanieczyszczonym powietrzem, pełnym bakterii, grzybów, roztoczy czy też drobnoustrojów. Szkodzimy więc swojemu zdrowiu. 
Poza tym, zanieczyszczony sprzęt nie jest w stanie prawidłowo spełniać swojego przeznaczenia. Zabrudzona klimatyzacja nie będzie w pełni wydajna. Serwis klimatyzacji należy przeprowadzać na każdym typie urządzeń klimatyzacyjnych – klimatyzatorach Split, Multi Split oraz przenośnych.
Szukaj