O nas

Niniejszym mamy przyjemność zaprezentowania Państwu swoją ofertę handlową oraz zaproponować współpracę w dziedzinie klimatyzacji. Na polskim rynku obecni jesteśmy od 2006 roku. W tym okresie wykonaliśmy szereg instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz pomp ciepła w obiektach różnego typu i przeznaczenia publicznego dla wielu powszechnie znanych inwestorów. Nasza działalność opiera się na dystrybucji urządzeń sprawdzonych marek takich jak Sevra, Gree, Daikin, Mitsubushi, Vivax oraz agregatów wody lodowej i fancoilli firmy Aermec.

Firma Kilmatic oferuje profesjonalny zakres usług w zakresie montażu, serwisów gwarancyjnych jak i po gwarancyjnych. Zajmujemy się także odgrzybianiem, czyszczeniem i konserwacją urządzeń klimatyzacyjnych.

Bezpłatna wycena, indywidualne podejście do klienta, fachowa i rzetelna obsługa. Działamy na terenie Warszawy oraz Ełku. Wystawiamy faktury VAT 8% i 23%. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia. Oferujemy szeroki wybór urządzeń wiodących producentów w bardzo konkurencyjnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności oraz RODO.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram