Grupa AUX, działająca na rynku od 1986 roku, jest jednym z czołowych producentów inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego, w tym głównie klimatyzatorów. Grupa posiada 7 nowoczesnych baz produkcyjnych – największe w Ningbo, Nanchang i Tianjin w Chinach – oraz 5 centrów badawczo-rozwojowych. Urządzenia marki AUX są dostępne w ponad 100 krajach na całym świecie. Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój, marka AUX może zaoferować konkurencyjne, zaawansowane technologicznie i atrakcyjne stylistycznie produkty, spełniające najwyższe standardy jakości i europejskie wymagania dotyczące efektywności energetycznej.

Klienci zwracają uwagę na kilka pozostałych atutów urządzeń marki AUX. Najważniejszą z nich jest wysoka jakość wykonania, która idzie w parze z estetyką. Uniwersalne barwy sprawiają, że klimatyzatory AUX doskonale wpisują się w dowolny wystrój wnętrza. Mogą stanowić uzupełnienie zarówno bardzo tradycyjnego salonu, jak i pokoju w stylu minimalistycznym, industrialnym czy glamour. Ponadczasowy design sprawdza się również w pomieszczeniach biurowych i restauracjach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności oraz RODO.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram